
Пандемия от коронавирус увеличи консумацията на плодове
- 17 Февруари 2021 | 08:15
- 0 коментара
По време на пандемията, породена от COVID-19, консумираме повече плодове за сметка на хляб, тестени изделия, месни произведения и захар. Това показват данните от изследване на потреблението на основни хранителни продукти...









