
Д-р Г. Димитров напусна МБАЛ – Благоевград, ще консултира правителството за Ковид-19 заедно с неврокопския инфекционист д-р Трифон Вълков
- 03 Февруари 2022 | 10:31
- 0 коментара
Д-р Георги Димитров, син на шефа на хирургично отделение в МБАЛ – Благоевград д-р Димитър Димитров, е включен в работната експертна група, която ще консултира правителството за пандемията от Ковид-19. Младият лекар...







