
Българките Йоана и Ани обраха златото в Хонг Конг на турнир по Ушу
- 18 Март 2018 | 18:02
- 0 коментара
Българки спечелиха златни медали по време на международен турнир по Ушу провел се в Хонг Конг .
Добрата новина съобщи Станчо Станчев, който ентусиазирано написа във фейсбук:
„Водих две мои ученички: Йоана, ко...






