
Близо 30 000 фермери са компенсирани за щетите от COVID-19
- 18 Октомври 2020 | 11:54
- 0 коментара
Близо 30 000 фермери вече са получили средства по извънредната мярка за компенсиране на щетите в следствие на пандемията от коронавирус. 70 милиона лева са изплатени на хората по програмата. Това съобщи премиерът Бойко Б...






