
Инж. Димитър Комитов пое ръководството над ДГС Петрич
- 04 Септември 2017 | 15:22
- 2 коментара
„ДГС Петрич” от днес е с нов директор.
Това е инж. Димитър Комитов, който преди години оглавяваше съседното горско стопанство в Първомай. Той сменя на поста инж. Стоян Ковачев.
Със заповеди...






