
Съветникът от ГЕРБ Никола Колчев напусна ОбС – Разлог
- 02 Август 2022 | 07:28
- 2 коментара
Общинската избирателна комисия в Разлог прекрати пълномощията на общинския съветник Никола Димитров Колчев от ПП ГЕРБ. Официално искането да бъде прекратен предсрочно съветническият му мандат е по негова молба, но според...







