
Започва масово глобяване на хора, които не спазват мерките срещу коронавируса, когато излизат навън
- 30 Март 2020 | 10:12
- 0 коментара
Събиране на повече от 2 лица не е разрешено“. Това предупреди шефът на ВМА ген.
Мутафчийски на брифинг в Министерски съвет. „Много хора се чувстват накърнение, че им се отнема правото на движение.
Зап...






