
Методи Андреев: Ако ГЕРБ се коалира с ДПС ще напусна парламента
- 29 Август 2014 | 10:11
- 0 коментара
В момента, в който усетя, че има някаква тайна уговорка между ГЕРБ и ДПС, ще си тръгна от парламента. Аз мога да бъда само в евентуална коалиция на ГЕРБ с Реформаторския блок и с никоя друга партия. Това каза в студиото ...






