
Кметът на Благоевград д-р Атанас Камбитов за втори път получи наградата „Кмет на гражданите“
- 15 Ноември 2018 | 21:23
- 14 коментара
Кметът на Благоевград д-р Атанас Камбитов за втори път получи наградата „Кмет на гражданите“ от оценката на гражданите гласували в конкурса „Кмет на годината 2018”, организиран от Портала Kme...






