
Слагат водомери и на кладенците за вода
- 17 Юли 2015 | 08:20
- 0 коментара
Собствениците на кладенци ще трябва да сложат водомер, ако надвишават разрешените за безплатно ползване 10 кубика на денонощие, съобщават експерти от басейнова дирекция в Плевен пред "Телеграф".В случай, че се установи н...






