
Инж. Благой Кишев, ДГС "Добринище": Ежедневно се борим с нарушители в държавните горски територии
- 03 Април 2016 | 20:19
- 18 коментара
Ежедневно се борим с нарушители в държавните горски територии. Това каза за Pirinsko.com инж. Благой Кишев, директор на ТП „ДГС Добринище“.
По думите му, в повечето случай става дума за системни наруш...






