
Китан Галчев, кмет на гр. Добринище: Весела Коледа и Щастлива Нова година!
- 25 Декември 2018 | 08:21
- 0 коментара
Уважаеми жители на град Добринище и община Банско,
В навечерието на Рождество Христово и на прага на Новата 2019 година, всеки един от нас е изпълнен с радостни трепети, празнично настроение и много емоции....






