
Феновете на "Левски" към БФС: Кипне ли ни, става страшно!
- 13 Август 2014 | 18:48
- 0 коментара
Феновете на „Левски“ излязоха с остра декларация по адрес на Българския футболен съюз. Привържениците от Националния фенклуб смятат, че наказанието на „Левски“ с един мач без публика и глоба,...






