
Министър Бисер Петков: Поздравявам кмета Камбитов за качественото управление на социалните услуги в Благоевград
- 28 Март 2018 | 12:52
- 0 коментара
Министърът на труда и социалната политика Бисер Петков пристигна в Благоевград, за да се увери в качеството на предоставяните социални услуги на местно ниво. Той, заедно с кмета д-р Атанас Камбитов, изпълнителния директо...






