
Борисов не си харесва карикатурите: Не съм толкова дебел!
- 08 Юни 2015 | 08:57
- 0 коментара
Бойко Борисов коментира карикатурите, които радевно му прави Христо Комарницки. "Заработва си хонорарите благодарение на мен. Добър е, безспорно, но аз не съм толкова дебел. Да беше дошъл да ме види на тенис турнира", ка...






