
Спас Делев: След две карантини най-после съм здрав
- 15 Октомври 2020 | 07:21
- 0 коментара
Нападателят на Арда и националния отбор – Спас Делев разказва за тежките изпитания, които е имал, след като в рамките на седмици, на два пъти, бе диагностициран с коронавирус. За него стоенето под карантина е фатал...






