
Благоевград става част от кампанията "Зелено четене"
- 28 Май 2021 | 14:09
- 0 коментара
Книги на български автори ще намират сами своите читатели в паркове и градини в по-големите градове на страната. Това ще се случи по време на национална кампания "Зелено четене" под мотото „Книгите сами ни нам...






