
Банско отново е част от кампанията „Засаждаме бъдеще”
- 25 Януари 2021 | 10:14
- 0 коментара
Община Банско отново е част от кампанията „Засаждаме бъдеще” с Гората.бг.
С помощта на отдел „Озеленяване”, над двеста малки ученици от подготвителните групи на Начално училище "Свети Паи...






