
Влакът влязъл към гара Калояновец със 110 км/ч
- 13 Юли 2014 | 09:39
- 0 коментара
Със 110 км/ч е летял влакът София-Варна при влизането в района на гара Калояновец, заяви пред репортер на БГНЕС шефът на НКЖИ Милчо Ламбрев.
По непотвърдени данни изглежда, че при катастрофата в събота следобяд композ...






