
Шефът на Онкоболницата в Благоевград с искане за закриване на отделения, кметът Камбитов : "Няма да го позволя"
- 14 Ноември 2017 | 11:44
- 4 коментара
Лекари, медицински сестри и обслужващ персонал стартираха протестна подписка с искане да се запази цялостната дейност на Онкоболницата в града.
Това се случва, след като на светло излезе факта, че здравното заведение ...






