
Недоволство в инфекциозното отделение в Благоевград
- 13 Октомври 2022 | 11:22
- 1 коментара
Недоволство на лекари и медицински сестри в инфекциозното отделение в Благоевград. Причината е изключително ниското заплащане на база положения труд.
Голяма част от медиците се включиха в протеста на синдикатите през ...







