
Благоевград отново е домакин на инициативата „Заедно за природата“
- 11 Октомври 2018 | 11:14
- 0 коментара
Община Благоевград „Пиринско“ и „Екопак България“ се обединяват в мащабна кампания за насърчаване на разделното събиране на опаковки от бира и рециклирането им.
В събота (13 октомври) от ...






