
Служители на група „Български документи за самоличност” при ОД на МВР-Благоевград ще работят инзвъредно заради изборите в село Изгрев
- 14 Март 2014 | 11:04
- 0 коментара
Във връзка с частични избори за кмет на с.Изгрев на 16.03.2014г. и с цел създаване на организация за административно обслужване по време на провеждането му, служители на група „Български документи за самоличност&rd...






