
Служителка на БДЖ на гара Илиянци е починала от COVID-19
- 01 Април 2020 | 13:24
- 0 коментара
Служителка на "БДЖ - Товарни превози", работила на гара Илиянци, е починала от коронавирус. Новината бе потвърдена от НКЖИ, но от БДЖ отказват коментар засега, предава бТВ.
На мястото са били предприемани всич...







