
Равносметка: Изхарчихме 400 млн. лева по Великден
- 14 Април 2015 | 07:28
- 0 коментара
Почти 400 милиона лева са похарчили българите по празниците. Това сочат предварителните разчети на данъчните, които се надяват оборотът на търговците да достигне това ниво. Според анализите на експертите от приходната аг...






