
В Банско е трети банкомат изтръгнат в рамките на 2 месеца в Югозапада
- 16 Януари 2016 | 08:20
- 1 коментара
Трети банкомат в Югозапада изтръгнат само в рамките на 2 месеца. Вчера през ноща бе задигнат банкоматът, намиращ се във фоайето на банка ДСК в Банско, предаде репортер на Pirinsko.com.
Според източник банкоматът е бил...






