
Бареков: Изтеглям сигналите срещу президента
- 02 Август 2014 | 17:38
- 0 коментара
"Имам нещо лично да кажа пред вас, което казах и на президента. Поднесох му извиненията за сигнал, който дадох в прокуратурата преди година. Дадох си сметка, че този сигнал беше използван от медиите на фамозн...






