
Общински камери заснеха младежи, изсипали пенливата течност в градските фонтани на Благоевград
- 22 Май 2022 | 15:27
- 0 коментара
Кадри от камерите за видеонаблюдение в района на пл. „Георги Измирлиев“ разкриват извършителите, изсипали пенлив препарат в коритата на градските фонтани в областния център. Днес бе назначена проверка, като с...






