Намерени резултати за: "използвахме"

Доц Атанас Мангъров: Имаме само четирима засечени с COVID-19, защото използвахме много едро сито
Доц Атанас Мангъров: Имаме само четирима засечени с COVID-19, защото използвахме много едро сито
  • 10 Март 2020 | 07:39
  • 0 коментара
Да се използват болници като места за карантиниране на болни е неразумно, меко казано. Там болните се лекуват, а не се изолират. Защото карантинираните са общо взето здрави хора, да ги държим в болница няма никаква логик...
TOP