
Абсурд! Болница не може да изпише пациенти, нямали роднини
- 04 Декември 2018 | 15:57
- 0 коментара
Двама пациенти на Клиниката по нервни болести на пловдивската болница „Св. Георги“ продължават болничния си престой няколко месеца, защото нямат близки и роднини, които да ги приемат, както и няма места ...






