
11-г. момче изпи половин литър ракия и изпадна в кома в санданското село Склаве
- 20 Април 2019 | 18:28
- 0 коментара
11-годишно момче изпи половин литър ракия и изпадна в кома. Инцидентът станал в санданското село Склаве, където детето било на гости с майка си при дядо си и вуйчо си. Вчера след обяд, докато майка му била на фризь...






