
Износители на дървесина плашат с блокада на парламента
- 18 Март 2015 | 09:44
- 1 коментара
Рработещите в сектор "Дърводобив" ще изразят недоволството си от гласувания 3-месечен мораториум за износ на дървесина. Те започнаха да се събират около парламента и заплашват с блокада. От бранша предупредиха, че заради...






