
ВНИМАНИЕ! КАТ измисли нов трик за събиране на глоби
- 14 Април 2021 | 11:30
- 0 коментара
Юристи в КАТ измислиха нов трик да събират неплатените глоби. От 2 април ченгетата нямат право да вземат книжката или да спират от движение, но прибират синия шофьорски талон, жалваха се читатели на „Труд&rdquo...






