
Нападнатата от баба служителка в детска градина в Разлог се върна на работа, но й прилоша, излезе в болнични
- 30 Април 2022 | 09:14
- 3 коментара
Пострадалата Лиляна Коцакова вчера се явила на работа, но й прилошало, започнала да повръща и излязла в болнични
Дългогодишна служителка на ДГ “Радост” в Разлог стана жертва на агресия на работното си мяст...






