
Българите, прибрали се от Острова заради COVID, може да изгубят статут
- 18 Декември 2020 | 10:43
- 0 коментара
Българите, които имат временен статут за уседналост във Великобритания, но са се прибрали в родината заради COVID-19 криза, може да го изгубят, ако са отсъствали повече от 6 месеца от Обединеното кралство и не го посетят...






