
Откриха официално обновения извор „Благата вода“ в с.Баня
- 06 Юли 2018 | 10:20
- 0 коментара
Инж. Красимир Герчев заедно с председателя на Общински съвет-Разлог д-р Мария Копанарова и кметицата на с. Баня г-жа Юрганчева откриха обновения кът „Благата вода“. На мястото бе извършен водосвет от отец Янк...






