
Банско става част от „Да изчистим България заедно”, общината обеща да извози всеки боклук
- 13 Септември 2017 | 18:50
- 1 коментара
За поредна година община Банско ще се включи в националната кампания „Да изчистим България заедно – 16.09.2017 г.”.
За всички желаещи да се включат в инициативата, администрацията ще осигури безплатн...






