
Футболистите на Пирин-Благоевград: Скъпи фенове, Извинетe!
- 25 Септември 2015 | 11:08
- 0 коментара
Скъпи фенове, Извинетe!
Ние, футболистите на ОФК Пирин Благоевград, искаме да се извиним на цялата общественост в града, верните ни фенове, ръководството на отбора, треньорите и кмета Атанас Камбитов.
Заявяваме най-о...






