
Заловиха избягалата вълчица от зоопарка в Благоевград
- 29 Септември 2015 | 05:58
- 1 коментара
Вълчицата, която успя да избяга от клетката си в зоопарка в Благоевград на 20 септември, днес е заловена, съобщи на БТА директорът на зоологическата градина д-р Крум Попниколов.
По думите му животното е с ...







