
На фестивала БГ мюзикъл се пееше: „Идвайте в Сандански да пушим марихуана”, дилърите с модерните джипове са навсякъде, наркотици се пласират във всички училища
- 25 Юни 2017 | 10:07
- 0 коментара
Три часа директори на училища в Сандански в присъствието на кмета Кирил Котев, началника на РУП Борислав Щурков, общински съветници, представители на Социално подпомагане, Бюро по труда, председатели на обществени съвети...






