
Милен Радуканов: "Играхме с 18 българи, от тях 8 са юноши на Пирин"
- 12 Май 2017 | 09:21
- 0 коментара
„Стана интересен мач за хората. Не съм доволен, че загубихме.”
Това заяви Милен Радуканов след загубата на Пирин от Локомотив в Горна Оряховица с 3:4 в предпоследния мач от група Б на втората осмица в Първ...






