
Кметът на Благоевград: Училищните дворове ще бъдат отворени за игра през лятото
- 26 Юни 2026 | 12:27
- 0 коментара
Кметът на Благоевград заяви на днешната сесия на Общинския съвет, че през летния сезон училищните дворове в града ще бъдат отворени за свободна игра на децата.
По думите му дворните пространства трябва да бъдат отворе...






