
Пий куме, пий! Кметът Красимир Герчев ще кумува на 36 двойки, празнуващи златни и сребърни сватби
- 15 Ноември 2018 | 11:26
- 0 коментара
„С благо те каним на благо да дойдеш“-с тези думи юбилярите поканиха кмета на Община Разлог да стане техен кум.
Те спазиха традицията, която датира от векове, в четвъртък преди сватбата да се покани кума.
...






