
„И нека доброто продължи“ заявиха 250 деца от община Банско
- 20 Декември 2019 | 10:24
- 0 коментара
„И нека доброто продължи“ заявиха 250 деца от община Банско от сцената в читалище „Никола Вапцаров“ – доброто, което те не за първи път правят, за да помогнат за лечението и рехабилитацията ...






