
Измамници лепят стикери за неправилно паркиране и „глобяват”
- 17 Януари 2019 | 10:07
- 0 коментара
Измамници се представят за служители на столичен инспекторат и пишат глоби за неправилно паркиране.
Инспекторите- менте поставят фалшивите фишове върху предните стъкла на автомобилите и дори прибират пари от “гл...






