
Хирурзи извадиха от устата на 17-годишно момче 232 зъба
- 24 Юли 2014 | 13:05
- 0 коментара
Специалисти по лицево-челюстна хирургия в гр. Мумбай (Индия) отстранили от устата на 17-годишния Ашик Гаваи 232 зъба и твърдят, че това е операция, достойна да бъде квалифицирана като световен рекорд, предаде АФП, цити...






