
Заведенията в Благоевград отварят утре в знак на протест, но без клиенти
- 31 Януари 2021 | 19:27
- 1 коментара
Утре, на 1-ви фервуари, заведенията в Благоевград ще отворят врати, но символично, без да посрещат клиенти. Това каза за Радио Благоевград Васил Димитров, зам.-председател на Асоциацията на ресторантьорите в Благоевград....






