
Управителката на ВиК Благоевград инж. Росица Димитрова:Честито успение Богородично! Любов, здраве и хармония във всеки дом!
- 15 Август 2020 | 10:21
- 0 коментара
Уважаеми приятели, съграждани, колеги, Честит празник!
Днес празнуваме един от най-хубавите християнски празници Успение Богородично.
Пожелавам на всички здраве, дълголетие, късмет, просперитет, много нови лич...






