
Кръчмарите изригнаха: За това ли ни затворихте ресторантите, нещастници?
- 06 Декември 2020 | 15:16
- 0 коментара
Сдружението на заведенията в България публикува гневен пост във фейсбук след вчерашните кадри на хора, които се тъпчат в две от големите търговски вериги у нас като "Джъмбо", "Метро" и "Кауфланд", без да спазват каквато ...






