
Ковид болни запълниха всички легла в болницата в Гоце Делчев
- 05 Март 2021 | 12:44
- 0 коментара
Расте броят на пациентите с коронавирус, настанени за лечение в болница „Иван Скендеров“ в Гоце Делчев, каза зам.-директорът на лечебното заведение д-р Ангел Тонгов.
И трите отделения, в които се лекуват т...






